Günümüzde gerek sağlık turizminde yaşanan artış gerekse de tıbbi yayıncılığa gösterilen ilgi nedeniyle medikal çevirinin önemi artmaktadır.

NEXUS olarak 10 yıldır medikal alanda güvenilir ve kaliteli tıbbi çeviri hizmeti sunuyoruz.

Tıp dünyasında kaliteli ve doğru yapılmış bir çeviri büyük önem arz etmektedir.. Çünkü söz konusu olan temel noktası insan sağlığı hayatı ve toplumsal faydadır. Ekibimizde bulunan farklı branşlarda uzman tıp doktoru tercümanlar, ana dilinde kontrol ve düzelti hizmetleri sunan editörler, profesyonel proje koordinatörleri ve modern teknolojik altyapısıyla NEXUS Tercüme birçok dilde kusursuz medikal yazılı tercüme hizmetleri sunar.

Medikal ve sağlık sektöründeki 10 yılı aşan tecrübemiz ile NEXUS olarak onlarca akademisyen, tıp hekimi, hastane, tıbbi ekipman üreticisi, ilaç firması, klinikler, öğretim üyeleri, uzman tıp doktorları, diş hekimleri, veteriner hekimler ve araştırmacıların yıllardır güvendiği bir iş ortağıyız. Hakemli dergilerde yayınlanmaya hazırlanan akademik tıbbi makalelerden ilaç prospektüslerine, medikal makinelerin kullanım kılavuzlarından çok uluslu tıbbi projelerin raporlarına kadar sayısız alanda tercüme ve editörlük hizmetleri verdik ve sürekli gelişen portföyümüzle vermeye devam ediyoruz.

Çünkü NEXUS’un çevirmen kadrosu, öğretim üyeleri, uzman tıp doktorları, diş hekimleri ve veteriner hekimlerden oluşmaktadır. SCI, SCI. Expanded, SSCI ve AHCI kapsamındaki dergilerde ekibimiz tarafından çevrilmiş yüzlerce makale sorunsuz bir şekilde yayınlanmıştır.

 

NEXUS Medikal Çeviri olarak aşağıdaki alanlarda tercüme hizmet vermekteyiz.

  • Hakemli/ hakemsiz dergilere gönderilecek makale tercümesi
  • Medikal cihaz kullanım kılavuzu tercümesi
  • Her türlü rapor, olgu sunumu tercümesi

Medikal çeviri hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.   nexus@trnexus.com